بهینه سازی سایت

شما دیده نمی‌شوید. اگر در صفحه‌ی اول گوگل ویاموتورجستجوهای دیگر نباشید اصلاً حضور شما در فضای آنلاین بیهوده است.

SEO چیست؟

SEO فرآیند بهینه سازی یک سایت است تا موتورهای جستجوگر آن را بهتر بشناسند به عبارت دیگر با پیشرفت کردن جنبه های داخلی و خارجی یک سایت بهترین رتبه بندی ممکن در صفحات نتایج را بدست آورد و تعداد بازدیدکنندگان از آن سایت را افزایش داد.

چرا SEO مهم است؟

چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد. موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند: ▪ برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند. ▪ ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز میشود. ▪ ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده میکنند. ▪ طبق آخرین تحقیقات بیش از ۲۵۰ میلیون جستجو در روز در کشور انجام می پذیرد.

پس

شما باید روی سئو سرمایه گذاری کنید.

روشهای بهینه سازی سایتها

  • White Hat: روشهای مجازی می باشند که مطابق با معیارهای موتورهای جستجو گر هستند و با استفاده از این روشها می توان یک سایت را به گونه ای بهینه سازی کرد که نتایج مثبتی را در پی داشته باشد و سایت مدت زمان زیادی به فعالیت خود ادامه دهد.
  • Black Hat: روشهای غیر مجازی هستند که بعضی از صاحبان سایتها برای ارتقاء سایت خود از آنها استفاده می کنند اما اگر موتورهای جستجو گر متوجه بشوند که در سایتی از این روشها استفاده شده ادامه فعالیت آن سایت را قدغن خواهند کرد و نام آن سایت را از فهرست اسامی سایتهای خود حذف خواهند کرد.

با توجه به این موضوع :

دکتر سیستم با روشهای علمی و قانونی این امکان را به بهترین وجه ممکن در اختیار شما قرار می دهد